Atala B-Eblade Light Blue

Zpět
Další
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
- Související zboží7
Atala B-Eblade Light Blue88 990 Kč/ ks73 545 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
SPECIFIKACE
| RÁM | Alu 29”, Hydroformed, Integrated battery, Tapered, External routing, Forged interface, QR |
| VIDLICE | Zoom 860 AMS, Coil, Lockout, 29", Travel 100 mm, QR |
| HL. SLOŽENÍ | Acros universal, 1,5”, Internal routing |
| KLIKY | Miche, 34T |
| PŘEHAZOVAČKA | Shimano Deore RD-4120 Shadow Plus, 10s |
| ŘADÍCÍ PÁČKA | Shimano Deore SL-M4100 Rapidfire-Plus, 10s |
| BRZDY | Shimano BR-MT200, Rotor SM-RT10 180 mm/180 mm |
| KAZETA | Shimano CS-M1100, 10s, 11/42 |
| PEDÁLY | Alu MTB |
| NÁBOJE | F: Shimano TX505, CL, 32h R: Shimano TX505, CL, HG, 32h |
| RÁFKY | Radiale E25, eBike ready, Tubeless ready, 622x25c |
| PŘEDTAVEC | Alu, Barbore 31.8 mm |
| ŘIDÍTKA | Alu, 720 mm, Barbore 31.8, Rise 25 mm |
| SELDOVKA | Alu 31,6 mm |
| SELDO | Selle Royal Sauris |
| PLÁŠTĚ | Vittoria Barzo 29"x2.25" |
| KRYT ŘETĚZU | FSA Bash guard |
| VELIKOSTI | 40 - 46 |
| BARVA | Light Blue |
SPECIFIKACE MOTORU
| TOČIVÝ MOMENT | 65 Nm | |
| MOTOR | Bosch Performance | |
| TYP SNÍMAČE | Torque | |
| BATERIE | 625 | |
| NABÍJEČKA | 2 A | |
| NABÍJENÍ | Up to 9 hours | |
| MAX. RYCHLOST PŘÍPOMOCI | 25 km/h | |
| DISPLEJ | PURION | |
| PŘÍPOMOC |
|
Zboží zařazeno v kategoriích
Potřebujete poradit?
+420 730 803 362
(Po-Pá, 8-16 hod.)









