Whistle B-Race A6.1 Anthracite/Green Matt

Zpět
Další
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
- Související zboží4
Whistle B-Race A6.1 Anthracite/Green Matt/ ksbez DPH
Kompletní specifikace
SPECIFIKACE
| RÁM | Alu 29 , hydroformed, integrated battery, tapered, Internal routing, Forged interface |
| VIDLICE | Suntour XCM, 100 mm, Coil |
| HL. SLOŽENÍ | FSA No.57BP ZS-1 for 1"1/8 steerer |
| KLIKY | Miranda, 34T |
| PŘEHAZOVAČKA | Shimano Altus RD-M2000 SGS, Shadow |
| ŘADÍCÍ PÁČKA | Shimano Altus SL-M2010 Rapidfire, 9s |
| BRZDY | Shimano BR-MT200, Rotor SM-RT10 180 mm/180 mm |
| KAZETA | Shimano CS-HG200 9s 11/36 |
| PEDÁLY | Alu MTB |
| NÁBOJE | Shimano TX505, CL, 32h |
| RÁFKY | Radiale L25V, 25x622, eBike ready |
| PŘEDSTAVEC | Alu, Bar bore 31,8 mm |
| ŘIDÍTKA | Alu Low Rise, 720 mm |
| SEDLOVKA | Alu 31,6 mm |
| SEDLO | Selle Royal Sauris |
| PLÁŠTĚ | F: Schwalbe Tough Tom, R: Schwalbe Rapid Rob, 29 x2,25 |
| VELIKOSTI | 16 - 18 - 20 |
| BARVA | Anthracite/Green Matt |
Zboží zařazeno v kategoriích
Potřebujete poradit?
+420 730 803 362
(Po-Pá, 8-16 hod.)






