Whistle B-Race A9.1 Anthracite/Black Matt

Zpět
Další
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
- Související zboží3
Whistle B-Race A9.1 Anthracite/Black Matt/ ksbez DPH
Kompletní specifikace
SPECIFIKACE
| RÁM | Alu 29 , hydroformed, integrated battery, tapered, Internal routing, Forged interface |
| VIDLICE | Suntour XCR32, 100 mm, Coil, 15x100, Tapered, Lockout |
| HL. SLOŽENÍ | Acros AZF-581, 1,5 , Internal routing |
| KLIKY | FSA, 34T, Megatooth |
| PŘEHAZOVAČKA | Sram SX Eagle |
| ŘADÍCÍ PÁČKA | Sram SX Eagle Single Click Trigger, 12s |
| BRZDY | Shimano BR-MT200, Rotor SM-RT10 180 mm/180 mm |
| KAZETA | Sram PG1210 Eagle 12s, 11/50 |
| PEDÁLY | Alu MTB |
| NÁBOJE | Shimano Alivio MT400, 15x100, CL, 32h |
| RÁFKY | Radiale L25V, 25x622, eBike ready |
| PŘEDSTAVEC | Satori Viper0, 31,8 mm, Internal routing |
| ŘIDÍTKA | Alu Low Rise, 720 mm |
| SEDLOVKA | Alu 31,6 mm |
| SEDLO | Selle Royal Sauris |
| PLÁŠTĚ | Schwalbe Smart Sam, Performance, Addix, 29 x2,35 |
| VELIKOSTI | 16 - 18 - 20 |
| BARVA | Anthracite/Black Matt |
Zboží zařazeno v kategoriích
Potřebujete poradit?
+420 730 803 362
(Po-Pá, 8-16 hod.)





