Whistle O-Rush C4.4 Black Matt Anthracite/ Yellow

Zpět
Další
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 1
- Související zboží1
Whistle O-Rush C4.4 Black Matt Anthracite/ Yellow99 990 Kč/ ks82 636 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
SPECIFIKACE
| RÁM | Full Carbon 29”, toray T700, Integrated battery, Tapered, Rear travel 150 mm, 12x148mm E-Thru |
| VIDLICE | RST Vibe TNL, Coil, Lockout, 29", Travel 140 mm, 1.5 Tapered, 15x110 |
| TLUMIČ | Rock Shox Deluxe Select R, DebonAir, 230x65 mm |
| HL. SLOŽENÍ | Acros for Ursa, 1.5”, Internal routing |
| KLIKY | FSA 34T |
| PŘEHAZOVAČKA | Shimano Deore RD-M5120 Shadow Plus 10s |
| ŘADÍCÍ PÁČKA | Shimano Deore SL-M4100 Rapidfire-Plus, 10s |
| BRZDY | Shimano BR-MT200, Rotor SM-RT10 180 mm/180 mm |
| KAZETA | Shimano CS-M4100-10 10s 11/46 |
| PEDÁLY | Alu MTB Full+ |
| NÁBOJE | F: Shimano TC500B, 15x110, CL, 32h // Glory Wheel, 15x110, CL, 32h R: Shimano TC500B, 12x148, CL, HG, 32h // Glory Wheel, 12x148, CL, HG, 32h |
| RÁFKY | RADIALE X30, eDesign | Asymmetric, Tubeless Ready, 622x30c |
| PŘEDSTAVEC | Alu, 35 mm, Bar bore 31,8 mm |
| ŘIDÍTKA | Alu, 780 mm, Barbore 31.8, Rise 15 mm |
| SEDLOVKA | Dropper alpha 1, 31,6 mm, remote |
| SEDLO | Whistle Performance |
| PLÁŠTĚ | Schwalbe Smart Sam, Performance, Addix, 29”x2,35” |
| VELIKOSTI | 40 44 48 52 |
| BARVA | Black Matt Anthracite/ Yellow |
SPECIFIKACE MOTORU
| TOČIVÝ MOMENT | 90 Nm |
| MOTOR | OLI Edge |
| TYP SENZORU | Torque |
| BATERIE | 603 |
| NABÍJEČKA | 2 A |
| DOBA NABÍJENÍ | Up to 9 hours |
| MAX. RYCHLOST ASISTENCE | 25 km/h |
| DISPLEJ | OLI High Vision |
| NABÍJENÍ | Mode 1: 120% Mode 2: 180% Mode 3: 230% dynamic Mode 4: 400% dynamic |
Zboží zařazeno v kategoriích
Potřebujete poradit?
+420 730 803 362
(Po-Pá, 8-16 hod.)



