Whistle B-Race SUV Flat Grey/Neon Red

Zpět
Další
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
- Související zboží5
Whistle B-Race SUV Flat Grey/Neon Red/ ksbez DPH
Kompletní specifikace
SPECIFIKACE
| RÁM | Alu 29”, Hydroformed, Integrated battery, Tapered, External routing, Forged interface, QR |
| VIDLICE | Zoom 860 AMS, Coil, Lockout, 29", Travel 100 mm, QR |
| HL. SLOŽENÍ | Acros for Viper, 1.5”, Internal routing |
| KLIKY | FSA, 34T, Megatooth |
| PŘEHAZOVAČKA | Sram SX Eagle, 12s |
| ŘADÍCÍ PÁČKA | Sram SX Eagle Single Click Trigger, 12s |
| BRZDY | Shimano BR-MT200, Rotor SM-RT10 180 mm/180 mm |
| KAZETA | Sram PG1210 Eagle 12s, 11/50 |
| PEDÁLY | Alu MTB |
| NÁBOJE | Shimano TX505, CL, 32h |
| RÁFKY | RADIALE E25, eBike Ready, Tubeless Ready, 622x25c |
| PŘEDSTAVEC | Satori Viper0, 31,8 mm, Internal routing |
| ŘIDÍTKA | Alu, 720 mm, Barbore 31.8, Rise 25 mm |
| SEDLOVKA | Alu 30.4 mm |
| SEDLO | Selle Royal Sauris |
| PLÁŠTĚ | Schwalbe Smart Sam, Performance, Addix, 29 x2,35 |
| BLATNÍKY | SKS A65R |
| KRYT ŘETĚZU | FSA Bash guard |
| NOSIČ | Alu |
| OSVĚTLENÍ | "Přední světlo na řídítkách s baterií Zadní světlo na zadním nosiči s baterií" |
| VELIKOSTI | 42 46 5 |
| BARVA | Flat Grey/Neon Red |
SPECIFIKACE MOTORU
| TOČIVÝ MOMENT | 80 Nm |
| TYP SNÍMAČE | Torque |
| BATERIE | 500 |
| NABÍJEČKA | 2 A |
| NABÍJENÍ | up to 7 hours |
| MAX. RYCHLOST ASISTENCE | 25 km/h |
| DISPLEJ | AM LCD full-colour |
| PŘÍPOMOC | Mode 1: 50%Mode 2: 100%Mode 3: 200%Mode 4: 300%Mode 5: 400% |
Zboží zařazeno v kategoriích
Potřebujete poradit?
+420 730 803 362
(Po-Pá, 8-16 hod.)







