Whistle B-Race A6.2 Petroleum/Black Orange

Zpět
Další
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
- Související zboží6
Whistle B-Race A6.2 Petroleum/Black Orange72 990 Kč/ ks60 322 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
SPECIFIKACE
| RÁM | Alu 29 , hydroformed, integrated battery, tapered, Internal routing, Forged interface |
| VIDLICE | Zoom 860 AMS, 100 mm, Coil, Lockout |
| HL. SLOŽENÍ | Acros AZF-576, 1,5”, Internal routing |
| KLIKY | Miche, 34T |
| PŘEHAZOVAČKA | Shimano Altus RD-M2000 SGS, Shadow |
| ŘADÍCÍ PÁČKA | Shimano Altus SL-M2010 Rapidfire, 9s |
| BRZDY | Shimano BR-MT200, Rotor SM-RT10 180 mm/180 mm |
| KAZETA | Shimano CS-HG200 9s 11/36 |
| PEDÁLY | Alu MTB |
| NÁBOJE | Shimano TX505, CL, 32h |
| RÁFKY | RADIALE E25, eBike Ready, Tubeless Ready, 622x25c |
| PŘEDTAVEC | Satori Viper0, 31,8 mm, Internal routing |
| ŘIDÍTKA | Alu Low Rise, 720 mm |
| SELDOVKA | Alu 30.9 mm |
| SELDO | Selle Royal Sauris |
| PLÁŠTĚ | Schwalbe Tough Tom, Active Line, 29”x2,35” |
| VELIKOSTI | 16 - 18 - 20 |
| BARVA | Petroleum/Black Orange |
SPECIFIKACE MOTORU
| TOČIVÝ MOMENT | 75 Nm |
| MOTOR | Bosch Performance CX Cruise |
| TYP SNÍMAČE | Torque |
| BATERIE | 500 |
| NABÍJEČKA | 2 A |
| NABÍJENÍ | Up to 7 hours |
| MAX. RYCHLOST PŘÍPOMOCI | 25 km/h |
| DISPLEJ | PURION |
| PŘÍPOMOC | Eco: 60 %Tour: 140 %EMTB: 140 / 340 %Turbo: 340 % |
Zboží zařazeno v kategoriích
Potřebujete poradit?
+420 730 803 362
(Po-Pá, 8-16 hod.)








