Atala B-Outdoor A8.4 Blue/Brown

Zpět
Další
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
- Související zboží7
Atala B-Outdoor A8.4 Blue/Brown88 990 Kč/ ks73 545 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
SPECIFIKACE
| RÁM | Alu 29”, Hydroformed, Integrated battery, Tapered, External routing, Forged interface, QR |
| VIDLICE | Zoom 860 AMS, Coil, Lockout, 29", Travel 100 mm, QR |
| HL. SLOŽENÍ | FSA No.57BP-1 |
| KLIKY | Miche, 34T |
| PŘEHAZOVAČKA | Shimano Deore RD-4120 Shadow Plus, 10s |
| ŘADÍCÍ PÁČKA | Shimano Deore SL-M4100 Rapidfire-Plus, 10s |
| BRZDY | Shimano BR-MT200, Rotor SM-RT10 180 mm/180 mm |
| KAZETA | Shimano CS-M1100, 10s, 11/46 |
| PEDÁLY | Alu MTB |
| NÁBOJE | F: Shimano TX505, CL, 32h R: Shimano TX505, CL, HG, 32h |
| RÁFKY | Radiale E25, eBike ready, Tubeless ready, 622x25c |
| PŘEDTAVEC | Alu, Barbore 31.8 mm |
| ŘIDÍTKA | Alu, 720 mm, Barbore 31.8, Rise 25 mm |
| SELDOVKA | Alu 31,6 mm |
| SELDO | Selle Royal Sauris |
| PLÁŠTĚ | Schwalbe Smart Sam, Performance, Addix, 29”x2,35” / Vittoria Barzo |
| NOSIČ | Alu, without XLCets |
| OSVĚTLENÍ | Alu, without XLCets "F: Herrmans Trelock VEO – 50 lumen R: Axa BlueLine LED Lightguide" |
| KRYT ŘETĚZU | FSA Bash guard |
| BLATNÍKY | SKS A65R |
| VELIKOSTI | 46 - 50 |
| BARVA | Blue/Brown |
SPECIFIKACE MOTORU
| TOČIVÝ MOMENT | 85 Nm |
| MOTOR | Bosch Performance CX Cruise |
| TYP SNÍMAČE | Torque |
| BATERIE | 625 |
| NABÍJEČKA | 4 A |
| NABÍJENÍ | Up to 5 hours |
| MAX. RYCHLOST PŘÍPOMOCI | 25 km/h |
| DISPLEJ | PURION |
| PŘÍPOMOC | Eco: 60 %Tour: 140 %EMTB: 140 / 340 %Turbo: 340 % |
Zboží zařazeno v kategoriích
Potřebujete poradit?
+420 730 803 362
(Po-Pá, 8-16 hod.)









