Atala B-Cross A7.1 X LT 30.4 Anthracite/Black

Zpět
Další
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
- Související zboží8
Atala B-Cross A7.1 X LT 30.4 Anthracite/Black79 990 Kč/ ks66 107 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
SPECIFIKACE
| RÁM | Alu 29”, Hydroformed, internal powerpack, Tapered, custom tubing, Internal routing, Forged interface |
| VIDLICE | Zoom 869 AMS, 100 mm, 15x100, Coil, Lockout |
| HL. SLOŽENÍ | Acros AZF-581, 1,5”, Internal routing |
| KLIKY | FSA, Miche, 34T |
| PŘEHAZOVAČKA | LT, RD-A12-X, 12s |
| ŘADÍCÍ PÁČKA | LT, SL-A12-X, 12s |
| BRZDY | Clarks M2, Bracko Rotor 180mm/180mm |
| KAZETA | LT, CS-A12, 12s, 11-50T |
| PEDÁLY | Alu MTB |
| NÁBOJE | F: Formula CL-51, QR, CL, 32h R: Formula CL-52, QR, CL, HG, 32h |
| RÁFKY | Radiale E25, eBike ready, Tubeless ready, 622x25c |
| PŘEDTAVEC | Satori Viper0, 31,8 mm, Internal routing |
| ŘIDÍTKA | Alu Low Rise, 720 mm |
| SELDOVKA | Alu 30,4 mm |
| SELDO | Selle Royal Sauris |
| PLÁŠTĚ | Schwalbe Smart Sam, Performance, Addix, 29”x2,35” |
| VELIKOSTI | 16 - 18 - 20 |
| BARVA | Anthracite/Black |
SPECIFIKACE MOTORU
| TOČIVÝ MOMENT | 85 Nm | |
| MOTOR | Bosch Performance CX Cruise | |
| TYP SNÍMAČE | Torque | |
| BATERIE | 500 | |
| NABÍJEČKA | 2 A | |
| NABÍJENÍ | Up to 7,5 hours | |
| MAX. RYCHLOST PŘÍPOMOCI | 25 km/h | |
| DISPLEJ | PURION | |
| PŘÍPOMOC |
|
Zboží zařazeno v kategoriích
Potřebujete poradit?
+420 730 803 362
(Po-Pá, 8-16 hod.)










