Whistle B-Race A9.2 Petroleum/Black Orange

Zpět
Další
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
- Související zboží7
Whistle B-Race A9.2 Petroleum/Black Orange85 990 Kč/ ks71 066 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
SPECIFIKACE
| RÁM | Alu 29 , hydroformed, integrated battery, tapered, Internal routing, Forged interface |
| VIDLICE | Zoom 860 AMS, 100 mm, Tapered, Coil, Lockout |
| HL. SLOŽENÍ | Acros AZF-575, 1,5'' , Internal routing |
| KLIKY | FSA, 34T, Megatooth |
| PŘEHAZOVAČKA | Sram SX Eagle |
| ŘADÍCÍ PÁČKA | Sram SX Eagle Single Click Trigger, 12s |
| BRZDY | Shimano BR-MT200, Rotor SM-RT10 180 mm/180 mm |
| KAZETA | Sram PG1210 Eagle 12s, 11/50 |
| PEDÁLY | Alu MTB |
| NÁBOJE | Shimano Alivio MT400, 15x100, CL, 32h |
| RÁFKY | RADIALE E25, eBike Ready, Tubeless Ready, 622x25c |
| PŘEDSTAVEC | Satori Viper0, 31,8 mm, Internal routing |
| ŘIDÍTKA | Alu Low Rise, 720 mm |
| SEDLOVKA | Alu 30.4mm |
| SEDLO | Selle Royal Sauris |
| PLÁŠTĚ | Schwalbe Smart Sam, Performance, Addix, 29 x2,35 / Vittoria Barzo 29x2.35 |
| VELIKOST | 16 - 18 - 20 |
| BARVA | Petroleum/Black Orange |
SPECIFIKACE MOTORU
| TOČIVÝ MOMENT | 85 Nm |
| TYP SNÍMAČE | Torque |
| MOTOR | Bosch Performance CX Cruise |
| BATERIE | 625 |
| NABÍJEČKA | 2 A |
| NABÍJENÍ | Up to 9 hours |
| MAX. RACHLOST PŘÍPOMOCI | 25 km/h |
| DISPLEJ | PURION |
| PŘÍPOMOC | Eco: 60 %Tour: 140 %EMTB: 140 / 340 %Turbo: 340 % |

Zboží zařazeno v kategoriích
Potřebujete poradit?
+420 730 803 362
(Po-Pá, 8-16 hod.)









