Whistle B-Race Eblade Anthracite/Gold

Zpět
Další
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
- Související zboží6
Whistle B-Race Eblade Anthracite/Gold94 990 Kč/ ks78 504 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
SPECIFIKACE
| RÁM | Alu 29”, Gravity casting, Integrated battery, Tapered, Internal routing, 12x148 mm E-Thru |
| VIDLICE | Zoom 860 AMS, Coil, Lockout, 29", Travel 100 mm, QR |
| HL. SLOŽENÍ | Acros for Viper, 1.5”, Internal routing |
| KLIKY | Miche 34T |
| PŘEHAZOVAČKA | Shimano Deore RD-4120 Shadow Plus, 10s |
| ŘADÍCÍ PÁČKY | Shimano Deore SL-M4100 Rapidfire-Plus, 10s |
| BRZDY | Shimano BR-MT200, Rotor SM-RT10 180 mm/180 mm |
| KAZETA | Shimano CS-M1100, 10s, 11/42 |
| PEDÁLY | Alu MTB |
| NÁBOJE | F: Shimano TX505, CL, 32h R: Shimano TC500B, 12x148, CL, HG, 32h // Glory Wheel, 12x148, CL, HG, 32h |
| RÁFKY | RADIALE E25, eBike Ready, Tubeless Ready, 622x25c |
| PŘEDSTAVEC | Satori Viper0, 31,8 mm, Internal routing |
| ŘIDÍTKA | Alu, 720 mm, Barbore 31.8, Rise 25 mm |
| SEDLOVKA | Alu 31,6 mm |
| SEDLO | Selle Royal Sauris |
| PLÁŠTĚ | Vittoria Barzo 29"x2.25" |
| KRYT ŘETĚZU | FSA Bash guard |
| VELIKOSTI | 46 - 52 |
| BARVA | Anthracite/Gold |
SPECIFIKACE MOTORU
| TOČIVÝ MOMENT | 85 Nm |
| MOTOR | Bosch Smart System Performance CX |
| TYP SENZORU | Torque |
| BATERIE | 500 |
| NABÍJEČKA | 4 A |
| NABÍJENÍ | Up to 7 hours |
| MAX. RYCHLOST ASISTENCE | 25 km/h |
| DISPLEJ | Led Remote |
| PŘÍPOMOC | Eco: 60 % Tour: 140 % Sport: 240 % Turbo: 340 % |
Zboží zařazeno v kategoriích
Potřebujete poradit?
+420 730 803 362
(Po-Pá, 8-16 hod.)








