Whistle O-Race C7.4 Carbon/Blue

Zpět
Další
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
- Související zboží7
Whistle O-Race C7.4 Carbon/Blue79 900 Kč/ ks66 033 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
SPECIFIKACE
| RÁM | Full Carbon 29”, Toray T700, Integrated battery, Tapered, Integrated cables, 12x148 mm E-Thru |
| VIDLICE | RST Vibe TNL, Coil, Lockout, Travel 120 mm, 1.5 Tapered, 15x110 mm // Sunotur XCR34, Coil, Lockout, Travel 120 mm, 1.5 Tapered ,15x110 mm, remote |
| HL. SLOŽENÍ | Acros for Viper, 1.5”, Internal routing |
| KLIKY | FSA, 34T, Megatooth |
| ŘADÍCÍ PÁČKA | Shimano Deore RD-M4100 SGS Shadow Plus, 10s |
| PŘEHAZOVAČKA | Shimano Deore SL-M4100 Rapidfire-Plus, 10s |
| BRZDY | Shimano BR-MT200, Rotor SM-RT30 180 mm/180 mm |
| KAZETA | Shimano CS-M1100, 10s, 11/46 |
| PEDÁLY | Alu MTB |
| NÁBOJE | F: Shimano TC500B, 15x110, CL, 32h // Glory Wheel, 15x110, CL, 32h R: Shimano TC500B, 12x148, CL, HG, 32h // Glory Wheel, 12x148, CL, HG, 32h |
| RÁFKY | Radiale E25, eBike Ready, Tubeless Ready, 622x25c |
| PŘEDSTAVEC | Satori Viper0, 31,8 mm, Internal routing |
| ŘIDÍTKA | Alu, 720 mm, Barbore 31.8, Rise 25 mm |
| SEDLOVKA | Alu 31.6 mm |
| SEDLO | Selle Royal Sauris |
| PLÁŠTĚ | Schwalbe Smart Sam, Performance, Addix, 29 x2,35 |
| KRYT | FSA Bash guard |
| VELIKOSTI | 40 - 46 - 50 |
| BARVY | Carbon/Blue Carbon/Red |
SPECIFIKACE MOTORU
| TOČIVÝ MOMENT | 90 Nm |
| MOTOR | OLI Edge |
| TYP SNÍMAČE | Torque |
| BATERIE | Phylion BN21L 603Wh |
| NABÍJEČKA | 2 A |
| NABÍJENÍ | Up to 9 hours |
| MAX. RYCHLOST ASISTENCE | 25 km/h |
| DISPLEJ | OLI High Vision |
| PŘÍPOMOC | Mode 1: 120% Mode 2: 180% Mode 3: 230% dynamic Mode 4: 400% dynamic |
Zboží zařazeno v kategoriích
Potřebujete poradit?
+420 730 803 362
(Po-Pá, 8-16 hod.)









