Whistle B-Race A7.1 LT White/Anthracite

Zpět
Další
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
- Související zboží7
Whistle B-Race A7.1 LT White/Anthracite68 990 Kč/ ks57 017 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
SPECIFIKACE
| RÁM | Alu 29”, hydroformed, integrated battery, tapered, Internal routing, Forged interface |
| VIDLICE | Zoom 860 AMS, 100 mm, Straight, Coil, Lockout |
| HL. SLOŽENÍ | Acros AZF-581, 1,5”, Internal routing |
| KLIKY | FSA, Miche 34T |
| PŘEHAZOVAČKA | LT, RD-A12-X, 12s |
| ŘADÍCÍ PÁČKA | LT, SL-A12-X, 12s |
| BRZDY | Disc Rotor, Brako 180mm/180mm |
| KAZETA | LT, CS-A12, 12s, 11-50T |
| PEDÁLY | Alu MTB |
| NÁBOJE | LRT, ITL, 36h / LRT, CL, 32h |
| RÁFKY | Radiale E25, 25x622, eBike ready, tubeless ready |
| PŘEDSTAVEC | Alu, ASM05 Bar bore 31,8 mm |
| ŘIDÍTKA | Alu Low Rise, 720 mm |
| SEDLOVKA | 31,6 mm |
| SEDLO | Selle Royal Sauris |
| PLÁŠTĚ | Schwalbe Smart Sam, Performance, Addix, 29 x2,35 |
| VELIKOSTI | 16 - 18 - 20 |
| BARVA | White/Anthracite |
SPECIFIKACE MOTORU
| TOČIVÝ MOMENT | 85 Nm |
| TYP SNÍMAČE | Torque |
| MOTOR | Bosch Performance CX Cruise |
| BATERIE | 500 |
| NABÍJEČKA | 2 A |
| NABÍJENÍ | Up to 7,5 hours |
| MAX. RYCHLOST ASISTENCE | 25 km/h |
| DISPLEJ | PURION |
| PŘÍPOMOC | Eco: 60 %Tour: 140 %EMTB: 140 / 340 %Turbo: 340 % |
Zboží zařazeno v kategoriích
Potřebujete poradit?
+420 730 803 362
(Po-Pá, 8-16 hod.)









