Whistle B-Race A8.1 30.4 Flat Grey/Neon Red

Zpět
Další
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
- Související zboží7
Whistle B-Race A8.1 30.4 Flat Grey/Neon Red79 990 Kč/ ks66 107 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
SPECIFIKACE
| RÁM | Alu 29 , hydroformed, integrated battery, tapered, Internal routing, Forged interface |
| VIDLICE | Suntour XCR32, 100 mm, Coil, Tapered, Lockout o Zoom 860s, 29”, 100 mm, Coil, Tapered, Lockout |
| HL. SLOŽENÍ | Acros AZF-581, 1,5 , Internal routing |
| KLIKY | FSA, 34T, Megatooth |
| PŘEHAZOVAČKA | Sram SX Eagle |
| ŘADÍCÍ PÁČKA | Sram SX Eagle Single Click Trigger, 12s |
| BRZDY | Shimano BR-MT200, Rotor SM-RT10 180 mm/180 mm |
| KAZETA | Sram PG1210 Eagle 12s, 11/50 |
| PEDÁLY | Alu MTB |
| NÁBOJE | Shimano TX505, CL, 32h |
| RÁFKY | Radiale L25V, 25x622, eBike ready |
| PŘEDSTAVEC | Satori Viper0, 31,8 mm, Internal routing |
| ŘIDÍTKA | Alu Low Rise, 720 mm |
| SEDLOVKA | Alu 30,4 mm |
| SEDLO | Selle Royal Sauris |
| PLÁŠTĚ | Schwalbe Smart Sam, Performance, Addix, 29 x2,35 |
| VALIKOSTI | 16 - 18 - 20 |
| BARVA | Flat Grey/Neon Red |
SPECIFIKACE MOTORU
| TOČIVÝ MOMENT | 75 Nm |
| MOTOR | Bosch Performance CX Cruise |
| TYP SENZORU | Torque |
| BATERIE | 500 |
| NABÍJEČKA | 2 A |
| NABÍJENÍ | Up to 7,5 hours |
| MAX. RYCHLOST PŘÍPOMOCI | 25 km/h |
| DIPLEJ | PURION |
| PŘÍPOMOC | Eco: 60 %Tour: 140 %EMTB: 140 / 340 %Turbo: 340 % |
Zboží zařazeno v kategoriích
Potřebujete poradit?
+420 730 803 362
(Po-Pá, 8-16 hod.)









