Whistle Flow ADV E2.0 Black/Red

Zpět
Další
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
- Související zboží8
Whistle Flow ADV E2.0 Black/Red67 990 Kč/ ks56 190 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
SPECIFIKACE
| RÁM | Alu, Hydroformed, Smooth welding, Flat mount disc brake, Tapered, 12x142 mm |
| VIDLICE | Carbon monocoque, Tapered, 12x100 mm, Flat mount disc brake |
| HL .SLOŽENÍ | FSA No.57E tapered 1"1/2 |
| PŘEVODNÍK | FSA CK-746, 40T |
| PŽEHAZOVAČKA | Shimano GRX RD-RX812, 11s |
| ŘAZENÍ | Shimano GRX ST-RX600, 1x11s |
| Freni | Shimano GRX BR-RX400, Rotor SM-RT64 160 mm/160 mm |
| KAZETA | Shimano CS-M7000 11s 11/42 |
| ZÁPLETY | Shimano WH-RS370 |
| PŘEDSTAVEC | FSA ST-OS 97 |
| ŘIDÍTKA | FSA NS Adventure Compact |
| SEDLOVKA | FSA Energy SBS |
| SEDLO | Selle Royal Asphalt |
| PLÁŠTĚ | Schwalbe G-One Bite, 700x40 |
| VELIKOSTI | 54 |
| BARVA | Black/Red |
SPECIFIKACE MOTORU
| TOČIVÝ MOMENT | 55 Nm |
| SENZOR | Torque |
| BATERIE | Fazua Energy 250x, weight 1,38 kg |
| NABÍJEČKA | 2A |
| NABÍJENÍ | Up to 3,5 hours |
| MAX. RYCHLOST | 25 km/h |
| DISPLEJ | RMT |
| VÝKON | Breeze: 75 % River: 150 % Rocket: 240 % |
Zboží zařazeno v kategoriích
Potřebujete poradit?
+420 730 803 362
(Po-Pá, 8-16 hod.)










