Whistle B-Rush SUV Chrome/Red

Zpět
Další
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
- Související zboží6
Whistle B-Rush SUV Chrome/Red129 990 Kč/ ks107 430 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
SPECIFIKACE
| RÁM | Full Alu, 29”, Integrated battery, Tapered, Internal routing, Rear travel 160 mm, 12x148 mm E-Thru, UDH hanger |
| VIDLICE | Suntour XCR34, Coil, Lockout, 29", Travel 130 mm, 1.5 Tapered, 15x110 mm |
| TLUMIČ | RockShox Deluxe, Debon Air, 230x65 |
| HL .SLOŽENÍ | Acros for Ursa, 1.5”, Internal routing |
| PŘAVODNÍK | FSA CK320, 34T MegaTooth |
| PŘEHAZOVAČKA | Shimano CUES RD-U6000 SGS Shadow Plus, 10s |
| ŘAZENÍ | Shimano CUES SL-60100 Rapidfire-Plus, 10s |
| BRZDY | Shimano BR-MT200, Rotor SM-RT10 180 mm/180 mm |
| KAZETA | Shimano CS-LG300, 10s, 11/48 |
| PEDÁLY | Alu MTB Full+ |
| NÁBOJE | F: "Shimano TC500B, 15x110, CL, 32h // Glory Wheel, 15x110, CL, 32h" R: "Shimano TC500B, 12x148, CL, MicroSpline, 32h // Formula, 12x148, CL, MicroSpline, 32h" |
| RÁFKY | Radiale X30, eDesign | Asymmetric, Tubeless Ready, 622x30c |
| PŘEDSTAVEC | Alu, Barbore 31.8 mm, Extension 35 mm |
| ŘIDÍTKA | Alu, 720 mm, Barbore 31.8 mm, Rise 25 mm |
| SEDLOVKA | Dropper A1, Diameter 31.6 mm, remote |
| SEDLO | Selle Royal SRX |
| PLÁŠTĚ | Schwalbe Smart Sam, ctive Line, Addix, 29”x2.40” |
| BLATNÍKY | SKS A65R |
| NOSIČ | Alu, without brackets |
| VYBAVENÍ | "F: Spanninga X&O 30 lux R: Axa Juno LED" |
| VELIKOSTI | 40 - 44 - 48 - 52 |
| BARVA | Chrome/Green |
SPECIFIAKCE MOTORU
| TOČIVÝ MOMENT | 85 Nm |
| SENZOR | Torque |
| BATERIE | 800 Wh |
| NABÍJEČKA | 2 A |
| NABÍJENÍ | Up to 9,3 hours |
| MAX. RYCHLOST | 25 km/h |
| DISPLEJ | Bosch LedRemote |
| VÝKON | "Eco: 60 % Tour+: 60-340 % EMTB: 140-340 % Turbo: 340 %" |
Zboží zařazeno v kategoriích
Potřebujete poradit?
+420 730 803 362
(Po-Pá, 8-16 hod.)








