Whistle B-Rush A3.4 Dark Blue/Chrome

Zpět
Další
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
- Související zboží2
Whistle B-Rush A3.4 Dark Blue/Chrome91 990 Kč/ ks76 025 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
SPECIFIKACE
| RÁM | Alu, 29”, Hydroformed, Integrated battery, Rear travel 150 mm, 12x148 mm E-Thru |
| VIDLICE | Rock Shox Recon Silver RL, Solo Air, 29", Travel 150 mm, 1.5 Tapered, Maxle Lite 15x110 mm |
| TLUMIČ | Rock Shox Monarch R, SoloAir, 200x57 mm |
| HL. SLOŽENÍ | FSA No.57B tapered 1"1/2 |
| KLIKY | FSA, 34T, Megatooth |
| PŘEHAZOVAČKA | Sram SX Eagle, 12s |
| ŘADÍCÍ PÁČKA | Sram SX Eagle, 12s Single Click Trigger, 12s |
| BRZDY | Shimano BR-MT420, Four piston, Rotor SM-RT30 203 mm/203 mm |
| KAZETA | Sram PG1210 Eagle 12s, 11/50 |
| PEDÁLY | Alu MTB Full |
| NÁBOJE | F: Shimano TC500B, 15x110, CL, 32h // Glory Wheel, 15x110, CL, 32h R: Shimano TC500B, 12x148, CL, HG, 32h // Glory Wheel, 12x148, CL, HG, 32h |
| RÁFKY | Radiale X25, eDesign | Asymmetric, Tubeless Ready, 622x25c |
| PŘEDSTAVEC | Alu, Barbore 31.8 mm |
| ŘIDÍTKA | Alu, 780 mm, Barbore 31.8, Rise 15 mm |
| SEDLOVKA | Dropper Alpha 1, Diameter 31.6 mm, remote |
| SEDLA | Whistle Performance |
| PLÁŠTĚ | Schwalbe Nobby Nic, Performance, Addix, 29”x2.60” |
| VELIKOSTI | 16 - 17,5 - 19 - 20,5 |
| BARVA | Dark Blue/Chrome |
SPECIFIKACE MOTORU
| TOČIVÝ MOMENT | 85 Nm |
| MOTOR | Bosch Smart System Performance CX |
| TYP SENZORU | Torque |
| BATERIE | 625 |
| NABÍJEČKA | 2 A |
| NABÍJENÍ | Up to 9 hours |
| MAX RYCHLOST PŘÍPOMOCI | 25 km/h |
| DISPLEJ | Purion |
| PŘÍPOMOC | Eco: 60 %Tour: 140 %EMTB: 140 / 340 %Turbo: 340 % |
Zboží zařazeno v kategoriích
Potřebujete poradit?
+420 730 803 362
(Po-Pá, 8-16 hod.)




