Whistle B-Rush A2.5 Black Matt/Orange

Zpět
Další
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
- Související zboží7
Whistle B-Rush A2.5 Black Matt/Orange113 990 Kč/ ks94 207 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
SPECIFIKACE
| RÁM | Alu, 29 , hydroformed, integrated battery, tapered, Rear travel 150 mm, 12x148 mm |
| VIDLICE | Rock Shox 35 Silver R, 150 mm, Maxle Lite 15x110 mm, Coil, 1.5 Tapered, E-Bike |
| TLUMIČ | DNM A0-38RC, 200x53 mm |
| HL. SLOŽENÍ | FSA No.57B tapered 1"1/2 |
| PŘEVODNÍK | FSA CK220, 34T |
| PŘEHAZOVAČKA | Sram SX Eagle |
| ŘAZENÍ | Sram SX Eagle Single Click Trigger, 12s |
| BRZDY | Shimano BR-MT200, Rotor 203 mm/203 mm |
| KAZETA | Sram PG1210 Eagle 12s, 11/50 |
| PEDÁLY | Alu MTB Full |
| NÁBOJE | F: Shimano TC500B, 15x110, CL, 32h // Glory Wheel, 15x110, CL, 32h R: Shimano TC500B, 12x148, CL, HG, 32h // Glory Wheel, 12x148, CL, HG, 32h |
| RÁFKY | Radiale X25, 25x622, eBike ready, Asymmetric |
| PŘEDSTAVEC | Alu Oversize, 35 mm, Bar bore 31,8 mm |
| ŘIDÍTKA | Alu Low Rise, 720 mm |
| SEDLOVKA | Alu 30,9 mm |
| SEDLO | Whistle Performance |
| PLÁŠTĚ | Schwalbe Smart Sam, Performance, Addix, 29 x2,35 |
| VELIKOSTI | 40 - 48 |
| BARVA | Black Matt/Orange |
SPECIFIKACE MOTORU
| MOTOR | Bosch Performance CX Cruise |
| TOČIVÝ MOMENT | 85 Nm |
| SENZOR | Torque |
| BATERIE | 625 |
| NABÍJEČKA | 4 A |
| NABÍJENÍ | Up to 5 hours |
| MAX. RYCHLOST | 25 km/h |
| DISPLEJ | PURION |
| VÝKON | Eco: 60 %Tour: 140 %EMTB: 140 / 340 %Turbo: 340 % |
Zboží zařazeno v kategoriích
Potřebujete poradit?
+420 730 803 362
(Po-Pá, 8-16 hod.)









