Whistle B-Kiowa Black/Green Matt

Zpět
Další
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
- Související zboží8
Whistle B-Kiowa Black/Green Matt91 990 Kč/ ks76 025 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
SPECIFIKACE
| RÁM | Alu 700C | Integrated battery | Internal cable routing | 12x148 mm E-Thru | Ready for 700x47C |
| VIDLICE | Full Carbon | 12x100 mm thru axle | Ready for 700x47C |
| HL .SLOŽENÍ | FSA No.55R 1,5" |
| PŘEVODNÍK | FSA CK320, 34T MegaTooth |
| PŘEHAZOVAČKA | Shimano RD-RX822 SGS Shadow Plus, 12s |
| ŘAZENÍ | Shimano GRX ST-RX820 |
| BRZDY | Shimano GRX BR-RX820, Rotor 160 mm |
| KAZETA | Shimano CS-M8100 12s 10/51 |
| PEDÁLY | Alu Gravel |
| NÁBOJE | F: Radiale J100x12, 12x100, 28h R: Radiale J142x12, 12x142, 28h, MS |
| RÁFKY | Radiale G55, eBike Ready, Tubeless Ready, 622x24 |
| PŘEDSTAVEC | FSA ST-OS-188/SMR, Alu 3D forged, int cables |
| ŘIDÍTKA | FSA Adventure AGX Compact, Alu 3D forged, int cables |
| SEDLOVKA | Alu 31,6mm |
| SEDLO | Selle Royal SRX |
| PLÁŠTĚ | Schwalbe G-One Comp 700x45 |
| VELIKOSTI | 53 56 |
| BARVA | Black/Green Matt |
SPECIFIKACE MOTORU
| MOTOR | Bosch Smart System SX |
| TOČIVÝ MOMENT | 55 Nm |
| SENZOR | Torque |
| BETERIE | compact 400 |
| NABÍJEČKA | 2A |
| NABÍJENÍ | Up to 6 hours |
| MAY. RYCHLOST | 25 km/h |
| DISPLEJ | Smart System Mini Remote + System Controller |
| VÝKON | "Eco: 60 % Tour+: 60-340 % EMTB: 140-340 % Turbo: 340 %" |
Zboží zařazeno v kategoriích
Potřebujete poradit?
+420 730 803 362
(Po-Pá, 8-16 hod.)










