Whistle B-Race A7.2 LT Petroleum/Black Orange

Zpět
Další
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
- Související zboží6
Whistle B-Race A7.2 LT Petroleum/Black Orange68 990 Kč/ ks57 017 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
SPECIFIKACE
| RÁM | Alu 29 , hydroformed, integrated battery, tapered, Internal routing, Forged interface |
| VIDLICE | Zoom 860s, 29”, 100 mm, Coil, Tapered, Lockout |
| HL. SLOŽENÍ | Acros AZF-576, 1,5 , Internal routing |
| KLIKY | FSA, Miche 34T |
| PŘEHAZOVAČKA | LT, RD-A12-X, 12s |
| ŘADÍCÍ PÁČKA | LT, SL-A12-X, 12s |
| BRZDY | Clarks M2, Rotor 180mm/180mm |
| KAZETA | LT, CS-A12, 12s, 11-50T |
| PEDÁLY | Alu MTB |
| NÁBOJE | LRT, ITL, 36h |
| RÁFKY | Radiale E25, 25x622, eBike ready, tubeless ready |
| PŘEDSTAVEC | Satori Viper0, 31,8 mm, Internal routing |
| ŘIDÍTKA | Alu Low Rise, 720 mm |
| SEDLOVKA | Alu 30.4 mm |
| SEDLO | Selle Royal Sauris |
| PLÁŠTĚ | Schwalbe Smart Sam, Performance, Addix, 29 x2,35 |
| VELIKOSTI | 16 - 18 - 20 |
| BARVA | Petroleum/Black Orange |
SPECIFIKACE MOTORU
| TOČIVÝ MOMENT | 85 Nm |
| TYP SNÍMAČE | Torque |
| BATERIE | 500 |
| NABÍJEČKA | 2 A |
| NABÍJENÍ | Up to 7,5 hours |
| MAX. RYCHLOST ASISTENCE | 25 km/h |
| DISPLEJ | PURION |
| PŘÍPOMOC | Eco: 60 %Tour: 140 %EMTB: 140 / 340 %Turbo: 340 % |
Zboží zařazeno v kategoriích
Potřebujete poradit?
+420 730 803 362
(Po-Pá, 8-16 hod.)








