Whistle S-Rush C8.4 Black Matt/Blue Anthracite Glossy

Zpět
Další
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
- Související zboží3
Whistle S-Rush C8.4 Black Matt/Blue Anthracite Glossy122 990 Kč/ ks101 645 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
SPECIFIKACE
| RÁM | Full Carbon 29”, Toray T700, integrated battery, Tapered, Rear travel 150 mm, 12x148 mm E-Thru |
| VIDLICE | Rock Shox Domain RC e-MTB, 150 mm, Maxle Lite 15x110 mm, DebonAir, 1.5 Tapered |
| ZADNÍ TLUMIČ | Rock Shox RS Deluxe Select R, 230x65 |
| HL. SLOŽENÍ | FSA No.57B Tapered 1"1/2 |
| KLIKY | FSA, 36T MegaTooth |
| PŘEHAZOVAČKA | Shimano XT RD-M8100 SGS, Shadow Plus |
| ŘADÍCÍ PÁČKA | Shimano Deore SL-M6100 Rapidfire-Plus, 12s, I-spec |
| BRZDY | Shimano BR-MT420, Four piston, Rotor RT30 203 mm / 203 mm |
| KAZETA | Shimano CS-M6100 12s 10/51 |
| PEDÁLY | Alu MTB Full+ |
| NÁBOJE | F: Shimano Alivio MT400, 15x110, CL, 32h R:Shimano Alivio MT410B, 12x148, CL, MicroSpline, 32h |
| RÁFKY | RADIALE X30, 30x622, eBike ready, Asymmetric |
| PŘEDSTAVEC | Alu Oversize, 35 mm, Bar bore 31,8 mm |
| ŘIDÍTKA | Rise Alu Oversize, 780 mm |
| SEDLOVKA | Dropper Alpha 1, 31,6 mm, remote |
| SEDLO | Whistle Performance |
| PLÁŠTĚ | F: Schwalbe Tough Tom, R: Schwalbe Rapid Rob, 29”x2,6” |
| VELIKOSTI | 40 44 48 52 |
| BARVA | Black Matt/Blue Anthracite Glossy |
SPECIFIKACE MOTORU
| TOČIVÝ MOMENT | 85 Nm |
| TYP SNÍMAČE | Torque |
| BATERIE | 720 |
| NABÍJEČKA | 4 A |
| DOBA NABITÍ | Up to 5 hours |
| MAX. RYCHLOST | 25 km/h |
| DISPLAY | SC-EM800 |
| PŘÍPOMOC | Eco: 40 %Trail: 142 %Boost:350 % |
Zboží zařazeno v kategoriích
Potřebujete poradit?
+420 730 803 362
(Po-Pá, 8-16 hod.)





