Whistle PATWIN 2163 Black/NeonYellow Matt

Zpět
Další
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
- Související zboží6
Whistle PATWIN 2163 Black/NeonYellow Matt/ ksbez DPH
Kompletní specifikace
SPECIFIKACE
| RÁM | Alu formed tubes 29", internal cables, brake calliper on C/S |
| VIDLICE | Suntour XCM RL 29" 100mm with remote lockout |
| HL. SLOŽENÍ | FSA No.57BP-1 1"1/8 |
| KLIKY | Shimano FC-M315-2, 36/22T |
| PŘEHAZOVAČKA | Shimano Acera RD-M360, 8 speed |
| PŘESMYKAČ | Shimano Altus FD-M315 |
| ŘADÍCÍ PÁČKA | Shimano SL-M315 8x2s |
| BRZDY | Shimano BL-MT200/BR-MT200 hydraulic disc, Rotor SM-RT10 160mm |
| KAZETA | Shimano CS-HG31 8s, 11/34T |
| PEDÁLY | Steel MTB |
| NÁBOJE | Shimano TX505 CL, 32h |
| RÁFKY | Whistle Alu double/wall, 32h, disc |
| PŘEDSTAVEC | Byte ahead Alu Oversize |
| ŘIDÍTKA | Byte Alu Oversize, flat, 720mm |
| SEDLOVKA | Byte Alu 30,9mm |
| SEDLO | Whistle Breath with hole |
| PLÁŠTĚ | Impac Ridgepac 29x2,10 |
| VELIKOSTI | 17" - 19" - 21" |
| BARVA | Black/NeonYellow Matt |
Zboží zařazeno v kategoriích
Potřebujete poradit?
+420 730 803 362
(Po-Pá, 8-16 hod.)








