Whistle PATWIN 2160 Black/NeonOrange Matt

Zpět
Další
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
- Související zboží6
Whistle PATWIN 2160 Black/NeonOrange Matt/ ksbez DPH
Kompletní specifikace
SPECIFIKACE
| RÁM | Alu formed tubes 29", internal cables, brake calliper on C/S |
| VIDLICE | Suntour XCM RL 29" 100mm with remote lockout |
| HL. SLOŽENÍ | FSA No.57BP-1 1"1/8 |
| KLIKY | Shimano Deore FC-M4100-2 2 Pieces, 36/26T, BSA |
| PŘEHAZOVAČKA | Shimano Deore RD-M5120 Shadow Plus, 10 speed |
| PŘESMYKAČ | Shimano Deore FD-M4100 Side Swing |
| ŘADÍCÍ PÁČKY | Shimano Deore SL-M4100 10s / SL-M5100 2s |
| BRZDY | Shimano BL-MT201/BR-MT200 hydraulic disc, Rotor SM-RT30 180mm F / 160mm R |
| KAZETA | Shimano CS-M4100 10s, 11/42T |
| PEDÁLY | Alu MTB |
| NÁBOJE | Shimano TX505 CL, 32h |
| RÁFKY | Whistle Alu double/wall, 32h, disc |
| PŘEDSTAVEC | Byte Kute Alu |
| ŘIDÍTKA | Byte Keek Flat Alu, 720mm |
| SEDLOVKA | Byte King Alu 30,9mm |
| SEDLO | Whistle Breath with hole |
| PLÁŠTĚ | Schwalbe Rapid Rob 29x2,10 |
| VELIKOSTI | 17" - 19" - 21" |
| BARVA | Black/NeonOrange Matt |
Zboží zařazeno v kategoriích
Potřebujete poradit?
+420 730 803 362
(Po-Pá, 8-16 hod.)








