Whistle Comanche Carbon / Orange

Zpět
Další
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
- Související zboží1
Whistle Comanche Carbon / Orange/ ksbez DPH
Kompletní specifikace
SPECIFIKACE
| RÁM | Full Carbon 29”, Toray T700, tapered, Rear travel 150 mm, 12x148 mm E-Thru |
| VIDLICE | Fox 36 Float Rhythm, 150 mm, Air, Tapered, FIT GRIP Sweep-Adj, 15x110 mm |
| TLUMIČ | Fox DPX2 Performance, 205x65, Trunnion head, EVOL |
| HL. SLOŽENÍ | FSA No.57E tapered 1"1/2 |
| KLIKY | Shimano XT FC-M8100, 30T, 170 mm |
| PŘEHAZOVAČKA | Shimano XT RD-M8100 SGS, Shadow Plus |
| ŘADÍCÍ PÁČKA | Shimano SLX SL-M7100 Rapidfire-Plus, 12s |
| BRZDY | Shimano XT - Front BR-M8120, Four piston, Rear BR-M8100, Two piston, Rotor RT-MT800 203 mm/180 mm |
| KAZETA | Shimano CS-M6100 12s 10/51 |
| RÁFKY | Shimano WH-MT620 |
| PŘEDSTAVEC | Alu Oversize, 55 mm, Bar bore 35 mm |
| ŘIDÍTKA | Rise Alu Oversize 35, 780 mm |
| SEDLOVKA | Dropper DP01, 31,6 mm, remote |
| SEDLO | Whistle Performance |
| PLÁŠTĚ | Front: Schwalbe Magic Mary, Addix Soft compound, 29”x2,35” - Rear: Schwalbe Hans Dampf Evo, Addix, 29”x2,35” |
| VELIKOSTI | 16,5” - 18” |
| BARVA | Carbon / Orange |
Zboží zařazeno v kategoriích
Potřebujete poradit?
+420 730 803 362
(Po-Pá, 8-16 hod.)



