Whistle MOJAG 2161 Carbon Matt/Black Glossy

Zpět
Další
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
- Související zboží6
Whistle MOJAG 2161 Carbon Matt/Black Glossy/ ksbez DPH
Kompletní specifikace
SPECIFIKACE
| RÁM | Carbon Monocoque 29", tapered 1"1/2 Head Tube, Post mount disc brake, Press Fit 92, Bost 148x12mm rear axle, internal cables |
| VIDLICE | Rock Shox Judy Silver 29" SoloAir, 100mm, tapered 1"1/2 steerer, Boost 110x15mm, with remote lockout |
| HL. SLOŽENÍ | FSA No.42/ACB tapered 1"1/2 |
| KLIKY | Shimano FC-MT510 Boost, 32T, Pressfit 92 |
| PŘEHAZOVAČKA | Shimano XT RD-M8100 Shadow Plus, 12 speed |
| ŘADÍCÍ PÁČKA | Shimano Deore SL-M6100 12x1s |
| BRZDY | Shimano XT BR-M8100, Rotor SM-RT54 180mm F / 160mm R |
| KAZETA | Shimano Deore CS-M6100 12s, 10/51T |
| RÁFKY | Shimano WH-MT510 29" Boost 15mm/12mm, CL, 24h |
| PŘEDSTAVEC | Kyte Alu 3D forged |
| ŘIDÍTKA | Kyte TopFlat Alu DB, 720mm |
| SEDLOVKA | Kyte Alu 3D forged, 27,2mm |
| SEDLO | Whistle Performance |
| PLÁŠTĚ | Schwalbe Nobby Nic Performance 29x2,25 |
| VELIKOSTI | 17" - 19" |
| BARVA | Carbon Matt/Black Glossy |
Zboží zařazeno v kategoriích
Potřebujete poradit?
+420 730 803 362
(Po-Pá, 8-16 hod.)








