Whistle KIOWA A GRX400 Black/Blue

Zpět
Další
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
- Související zboží7
Whistle KIOWA A GRX400 Black/Blue37 990 Kč/ ks31 397 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
SPECIFIKACE
| RÁM | Full Alu | Internal Cable Routing | Pressfit | Ready for 700x47C |
| VIDLICE | Full Carbon | 12x100 mm thru axle | Ready for 700x47C |
| HL. SLOŽENÍ | FSA No.55R 1,5" |
| KAZETA | Shimano GRX FC-RX60010s 46/30 |
| PŘESMYKAČ | Shimano GRX RD-RX400F |
| PŘEHAZOVAČKA | Shimano GRX RD-RX400 10s |
| ŘAZENÍ | Shimano GRX ST-RX400 |
| BRZDY | Shimano GRX BR-RX400, Rotor 160 mm |
| KAZETA | Shimano CS-HG500 10s 11/34 |
| ZÁPLETY | F: Radiale J100x12, 32h R: Radiale J142x12, 32h, MS |
| RÁFKY | Radiale G55, eDesign | Asymmetric, Tubeless Ready, 622x24 |
| PŘEDSTAVEC | Alu, Barbore 31,8mm, +-6° |
| ŘIDÍTKA | Alu, Gravel design, Drop 125mm |
| SEDLOVKA | Alu 27,2mm |
| SEDLO | Selle Royal SRX // Whistle performance |
| PLÁŠTĚ | Schwalbe G-One Comp 700x45 |
| VELIKOSTI | 48 - 52 - 55 - 58 |
| BARVA | Black/Blue |
Zboží zařazeno v kategoriích
Potřebujete poradit?
+420 730 803 362
(Po-Pá, 8-16 hod.)









