Whistle KIOWA GRX400 Carbon / Sand Matt

Zpět
Další
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
- Související zboží5
Whistle KIOWA GRX400 Carbon / Sand Matt/ ksbez DPH
Kompletní specifikace
SPECIFIKACE
| RÁM | Carbon Monocoque, Flat Mount disc brake, tapered 1"1/2 Head Tube, Press Fit 86,5mm, internal cables, 12mm E-thru |
| VIDLICE | Carbon Monocoque tapered 1"1/2 steering, Flat Mount disc brake, 12mm E-thru |
| HL. SLOŽENÍ | FSA No.55R custom tapered 1"1/2 |
| KLIKY | Shimano GRX FC-RX600, 2 pieces, 46/30, Tiagra BB-RS500 BSA / Fsa AGX+ Gossamer PRO 46/30, FSA MegaExo BB-620 BSA |
| PŘAHAZOVAČKA | Shimano GRX RD-RX400 10s |
| PŘESMYKAČ | Shimano GRX FD-RX400 |
| ŘADÍCÍ PÁKY | Shimano GRX ST-RX400 10x2s |
| BRZDY | Shimano GRX BR-RX400 hydraulic disc brake flat mount, Rotor SM-RT64 CL160mm |
| KAZETA | Shimano Ultegra CS-HG500 10s 11/34 |
| RÁFKY | Shimano WH-RS171, 28 spokes, 100/142mm, Disc CL, E-Thru 12mm / Mavic |
| PŘEDSTAVEC | FSA SMR Alu 3D forged 0° |
| ŘIDÍTKA | FSA A-Wing AGX Alu, 15° outward bend |
| SEDLOKVA | Carbon 27,2mm |
| SEDLO | Selle Italia Model X Super Flow |
| PLÁŠTĚ | Schwalbe G-One Allround 700x40 Folding |
| VELIKOSTI | 48 - 51 - 54 - 57 - 60 |
| BARVA | Carbon / Sand Matt |
| POZNÁMKA | ukázkový obrázek - správné součásti v popisu |
Zboží zařazeno v kategoriích
Potřebujete poradit?
+420 730 803 362
(Po-Pá, 8-16 hod.)







