Whistle B-Rush C12.5 Carbon

- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
- Související zboží11
Whistle B-Rush C12.5 Carbon233 990 Kč/ ks193 380 Kč bez DPH
Perfektní kombinace lehkosti, výkonu a technologie
Toto kolo představuje revoluci v kategorii superlehkých elektrokol, a to díky svému špičkovému karbonovému rámu, který je vyroben z nejkvalitnějších karbonových vláken Toray T800. Díky tomuto materiálu rám dosahuje výjimečné pevnosti při zachování extrémně nízké hmotnosti. S 29palcovými koly a plně integrovanou baterií nejen skvěle vypadá, ale také nabízí dokonalý jízdní zážitek, ať už na strmých stezkách nebo technických sjezdech.
Kolo je vybaveno špičkovou odpruženou vidlicí Fox 38 Float Factory eMTB+, Air, GRIP X, 29", Travel 170 mm zdvihem a tlumičem Fox Float X2 Factory, které společně zajišťují hladký průchod i těmi nejnáročnějšími terény. K preciznímu ovládání a komfortu přispívá teleskopická sedlovka Fox Transfer Factory Kashima.
Pod kapotou se ukrývá spolehlivý pohon Bosch Performance Line CX s točivým momentem 85 Nm a 800Wh baterií. Čtyři režimy přípomoci umožňují přizpůsobit výkon vašim potřebám, ať už jde o dlouhé vyjížďky nebo adrenalinové výzvy.
Kolo je tak nejen technologicky vyspělé, ale také lehké, rychlé a mimořádně zábavné na každé cestě.
SPECIFIKACE
| RÁM | Full Carbon Lite frame Toray T800, 29”, Integrated battery, Tapered, Internal routing, Rear travel 160 mm, 12x148 mm E-Thru, UDH hanger |
| VIDLICE | Fox 38 Float Factory eMTB+, Air, GRIP X, 29", Travel 170 mm, 1.5 Tapered, 15x110 mm |
| TLUMIČ | Fox Float X2 Factory,EVOL, LSR, HSR, 2 Pos-Lever, 230x65 |
| HL. SLOŽENÍ | Acros for Ursa, 1.5”, Internal routing |
| PŘEVODNÍK | FSA CK320, 34T MegaTooth |
| PŘEHAZOVAČKA | Shimano XT RD-M8100 SGS Shadow Plus, 12s |
| ŘAZENÍ | Shimano XT SL-M8100 Rapidfire-Plus, 12s |
| BRZY | Shimano XT BR-M8120, Four piston, Rotor RT-MT800 203 mm / 203 mm |
| KAZETA | Shimano CS-M8100, 12s, 10/51 |
| PEDÁLY | Alu MTB Full+ |
| ZÁPLETY | Mavic e-Deemax 29" |
| PŘEDSTAVEC | RaceFace Turbine-R, Barbore 35 mm, Extension 40 mm |
| ŘIDÍTKA | Race Turbine, Lenght 780 mm, Barbore 35 mm, Rise 40 mm |
| TELESKOPICKÁ SEDLOVKA | Fox Transfer Factory Kashima, Diameter, 31.6 mm, remote |
| SEDLO | Selle Royal SRX |
| PLÁŠTĚ | Schwalbe Tacky Chan EVO, Addix Soft, Super Trail, TLE, 29"x2.40" |
| VELIKOSTI | 40 - 44 - 48 - 52 |
| BARVA | Black/Gold |
SPECIFIKACE POHONU
| TOČIVÝ MOMENT | 85 Nm |
| MOTOR | Bosch Performance Line CX (BDU38) |
| TYP SENZORU | Torque |
| BATERIE | 800 Wh |
| NABÍJEČKA | 4 A |
| NABÍJENÍ | Up to 6,9 hours |
| MAX. RYCHLOST | 25 km/h |
| DISPLEJ | Bosch Purion200 |
| VÝKON | "Eco: 60 % Tour+: 60-340 % EMTB: 140-340 % Turbo: 340 %" |













