Whistle B-Rush C12.5 SL Carbon

- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
- Související zboží10
Whistle B-Rush C12.5 SL Carbon305 990 Kč/ ks252 884 Kč bez DPH
Perfektní kombinace lehkosti, výkonu a technologie
Toto kolo představuje revoluci v kategorii superlehkých elektrokol, a to díky svému špičkovému karbonovému rámu, který je vyroben z nejkvalitnějších karbonových vláken Toray T800. Díky tomuto materiálu rám dosahuje výjimečné pevnosti při zachování extrémně nízké hmotnosti. S 29palcovými koly a plně integrovanou baterií nejen skvěle vypadá, ale také nabízí dokonalý jízdní zážitek, ať už na strmých stezkách nebo technických sjezdech.
Kolo je vybaveno špičkovou odpruženou vidlicí Fox 38 Float Factory eMTB+ s 160mm zdvihem a tlumičem Fox Float X2 Factory, které společně zajišťují hladký průchod i těmi nejnáročnějšími terény. K preciznímu ovládání a komfortu přispívají i karbonová řídítka FSA Gradient a teleskopická sedlovka Fox Transfer Factory Kashima.
Pod kapotou se ukrývá spolehlivý pohon Bosch Performance Line CX s točivým momentem 85 Nm a 600Wh baterií. Čtyři režimy přípomoci umožňují přizpůsobit výkon vašim potřebám, ať už jde o dlouhé vyjížďky nebo adrenalinové výzvy.
Kolo je tak nejen technologicky vyspělé, ale také lehké, rychlé a mimořádně zábavné na každé cestě.
SPECIFIKACE
| RÁM | Full Carbon Lite frame Toray T800, 29”, Integrated battery, Tapered, Internal routing, Rear travel 160 mm, 12x148 mm E-Thru, UDH hanger |
| VIDLICE | Fox 38 Float Factory eMTB+, Air, GRIP X, 29", Travel 160 mm, 1.5 Tapered, 15x110 mm |
| TLUMIČ | Fox Float X2 Factory,EVOL, LSR, HSR, 2 Pos-Lever, 230x65 |
| HL. SLOŽENÍ | Acros for Ursa, 1.5”, Internal routing |
| PŘEVODNÍK | FSA CK720-IS, 34T MegaTooth |
| PŘEHAZOVAČKA | Shimano XT RD-M8100 SGS Shadow Plus, 12s |
| ŘAZENÍ | Shimano XT SL-M8100 Rapidfire-Plus, 12s |
| BRZDOVÉ KOTOUČE | Shimano XT BR-M8120, Four piston, Rotor SM-RT86 203 mm / 203 mm 6-bolt |
| KAZETA | Shimano CS-M8100, 12s, 10/51 |
| PEDÁLY | Alu MTB Full+ |
| KOLA | FSA SCi30 |
| PŘEDSTAVEC | FSA MTB Gradient, Barbore 35 mm, Extension 50 mm |
| ŘIDÍTKA | FSA MTB Gradient riser carbon, Lenght 800 mm, Barbore 35 mm, Rise 30 mm |
| SEDLOVKA | Fox Transfer Factory Kashima, Diameter, 31.6 mm, remote |
| SEDLO | Selle Royal SRX Manganese rail |
| PLÁŠTĚ | Michelin Wild AM2 Copetition Line, 29"x2.40", Tubeless ready |
| VELIKOST | 40 - 44 - 48 - 52 |
| BARVA | Black/Gold |
SPECIFIKACE POHONU
| TOČIVÝ MOMENT | 85 Nm |
| MOTOR | Bosch Performance Line CX (BDU38) |
| TYP SENZORU | Torque |
| BATERIE | 600 Wh |
| NABÍJEČKA | 4 A |
| NABÍJENÍ | Up to 5,3 hours |
| MAX. PŘÍPOMOC | 25 km/h |
| DISPLEJ | Smart System Purion 200 |
| PŘÍPOMOC | "Eco: 60 % Tour+: 60-340 % EMTB: 140-340 % Turbo: 340 %" |












