Whistle O-Rush C6.4 Black Anthracite/White

Zpět
Další
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
- Související zboží3
Whistle O-Rush C6.4 Black Anthracite/White112 990 Kč/ ks93 380 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
SPECIFIKACE
| RÁM | Full Carbon 29, Toray T700, integrated battery, internal routing, Rear travel 150 mm, 12x148 mm E-Thru |
| VIDLICE | Rock Shox Recon Silver RL, 150 mm, Maxle Lite 15x110 mm, Solo Air, 1.5 Tapered, Lockout |
| TLUMIČ | Rock Shox Deluxe Select R 230x65, Debon Air |
| HL.SLOŽENÍ | Acros AZF-575, 1,5”, Internal routing |
| KLIKY | FSA 34T |
| PŘEHAZOVAČKA | Shimano XT RD-M8100 SGS, Shadow Plus |
| ŘADÍCÍ PÁČKY | Shimano Deore SL-M6100 Rapidfire-Plus, 12s, I-spec |
| BRZDY | Shimano BR-MT420, Four piston, Rotor SM-RT30 203 mm / 203 mm |
| KAZETA | Shimano CS-M6100 12s 10/51 |
| PEDÁLY | Alu MTB Full+ |
| NÁBOJE | F: Shimano TC500B, 15x110, CL, 32h // Glory Wheel, 15x110, CL, 32h R: Shimano TC500B, 12x148, CL, MicroSpline, 32h // Formula, 12x148, CL, MicroSpline, 32h |
| RÁFKY | RADIALE X30, eDesign | Asymmetric, Tubeless Ready, 622x30c |
| PŘEDSTAVEC | Alu, Barbore 31.8 mm |
| ŘIDÍTKA | Alu, 780 mm, Barbore 31.8, Rise 15 mm |
| SEDLOVKA | Dropper Alpha 1, 31,6 mm, remote |
| SEDLO | Whistle Performance |
| PLÁŠTĚ | Schwalbe Tough Tom, 29”x2,25” / Vittoria Barzo |
| VELIKOSTI | 40 44 48 52 |
| BARVA | Black Anthracite/White |
SPECIFIKACE MOTORU
| TOČIVÝ MOMENT | 90 Nm |
| TYP SNÍMAČE | Torque |
| MOTOR | OLI Edge |
| BATERIE | 603 |
| NABÍJEČKA | 2 A |
| DOBA NABÍJENÍ | Up to 9 hours |
| MAX. RYCHLOST ASISTENCE | 25 km/h |
| DISPLEJ | OLI High Vision |
| DOBÍJENÍ | Mode 1: 120% Mode 2: 180% Mode 3: 230% dynamic Mode 4: 400% dynamic |
Zboží zařazeno v kategoriích
Potřebujete poradit?
+420 730 803 362
(Po-Pá, 8-16 hod.)





