Whistle O-Rush C4.2 SX Black Matt Anthracite/ Yellow

Zpět
Další
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
- Související zboží2
Whistle O-Rush C4.2 SX Black Matt Anthracite/ Yellow104 990 Kč/ ks86 769 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
SPECIFIKACE
| RÁM | Full Carbon 29”, toray T700, Integrated battery, Tapered, Rear travel 150 mm, 12x148mm E-Thru |
| VIDLICE | RST Vibe TNL, 140 mm, Coil, 15x110, 1.5 Tapered, Lockout |
| TLUMIČ | Rock Shox RS Deluxe Select R, 230x65 |
| HL.SLOŽENÍ | Acros AZF-575, 1,5”, Internal routing |
| KLIKY | FSA 34T |
| PŘAHAZOVAČKA | Sram SX Eagle |
| ŘADÍCÍ PÁČKA | Sram SX Eagle Single Click Trigger, 12s |
| BRZDY | Shimano BR-MT200, Rotor 203 mm/203 mm |
| KAZETA | Sram PG1210 Eagle 12s, 11/50 |
| PEDÁLY | Alu MTB Full+ |
| NÁBOJE | F:Formula CL-811, 15x110, CL, 32h R:Formula CL-3248, 12x148, CL, HG, 32h |
| RÁFKY | RADIALE X30, eDesign | Asymmetric, Tubeless Ready, 622x30c |
| PŘEDSTAVEC | Alu Oversize, 35 mm, Bar bore 31,8 mm |
| ŘIDÍTKA | Rise Alu Oversize, 780 mm |
| SEDLOVKA | Dropper alpha 1, 31,6 mm, remote |
| SEDLO | Whistle Performance |
| PLÁŠTĚ | Schwalbe Smart Sam, Performance, Addix, 29”x2,35” |
| VELIKOSTI | 40 44 48 52 |
| BARVA | Black Matt Anthracite/ Yellow |
SPECIFIKACE MOTORU
| TOČIVÝ MOMENT | 90 Nm |
| MOTOR | OLI Edge |
| TYP SNÍMAČE | snímač |
| BATERIE | 603 |
| NABÍJEČKA | 2 A |
| NABÍJECÍ DOBA | Up to 9 hours |
| MAX. RYCHLOST PŘÍPOMOCI | 25 km/h |
| DISPLEJ | OLI High Vision |
| NABÍJENÍ | Mode 1: 120% Mode 2: 180% Mode 3: 230% dynamic Mode 4: 400% dynamic |
Zboží zařazeno v kategoriích
Potřebujete poradit?
+420 730 803 362
(Po-Pá, 8-16 hod.)




