Whistle GUIPAGO 2160 MAN Anthracite/White Matt

Zpět
Další
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
- Související zboží7
Whistle GUIPAGO 2160 MAN Anthracite/White Matt/ ksbez DPH
Kompletní specifikace
SPECIFIKACE
| RÁM | Alu formed tubes Hybrid 700c, Post mount disc brake |
| VIDLICE | Suntour NEX 700c 63mm |
| HL. SLOŽENÍ | Integrated 1"1/8 ahead |
| KLIKY | Byte Alluminio 48/38/28 |
| PŘEHAZOVAČKA | Shimano Acera RD-M360 |
| PŘESMYKAČ | Shimano Altus FD-M310 |
| ŘADÍCÍ PÁČKA | Shimano ST-EF505 8x3s |
| BRZDY | Shimano BR-M200 hydraulic disc, Rotor SM-RT10 160mm |
| KAZETA | Shimano CS-HG200 8s, 12-32T |
| PEDÁLY | Steel TKK |
| NÁBOJE | Shimano TX505 CL, 36h |
| RÁFKY | Whistle Alu double/wall, 36h, disc |
| PŘEDSTAVEC | Byte ahead Alu Oversize, adjustable |
| ŘIDÍTKA | Byte Alu Oversize, rise 25mm, TKK |
| SEDLOVKA | Byte Alu 31,6mm |
| SEDLO | Selle Royal Lancia |
| PLÁŠTĚ | Schwalbe Delta Cruiser Plus 700x38, antiforatura, banda riflettente |
| VELIKOSTI | 49 - 54 |
| BARVA | Anthracite/White Matt |
Zboží zařazeno v kategoriích
Potřebujete poradit?
+420 730 803 362
(Po-Pá, 8-16 hod.)









