Whistle B-Rush C6.4 Black/Silver

Zpět
Další
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
- Související zboží4
Whistle B-Rush C6.4 Black/Silver133 990 Kč/ ks110 736 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
SPECIFIKACE
| RÁM | Full Carbon 29, Toray T700, integrated battery, tapered, Rear travel 150 mm, 12x148 mm E-Thru |
| VIDLICE | Rock Shox 35 Gold RL, 150 mm, Maxle Lite 15x110 mm, DebonAir, Motion Control, Tapered, Lockout, E-Bike |
| TLUMIČ | Rock Shox RS Deluxe Select R, DebonAir, 230x65 mm |
| HL. SLOŽENÍ | Acros for Ursa, 1.5”, Internal routing |
| PŘEVODNÍK | Sram, 34T X-Sync2 |
| PŘEHAZOVAČKA | Sram SX Eagle, 12s |
| ŘAZENÍ | Sram SX Eagle, 12s Single Click Trigger, 12s |
| BRZDY | Magura MT5, Four piston, Rotor RT30 203 mm / 203 mm |
| KAZETA | Sram PG1210 Eagle 12s, 11/50 |
| PEDÁLY | Alu MTB Full+ |
| NÁBOJE | F: "Shimano TC500B, 15x110, CL, 32h // Glory Wheel, 15x110, CL, 32h" R: "Shimano TC500B, 12x148, CL, HG, 32h // Glory Wheel, 12x148, CL, HG, 32h" |
| RÁFKY | RADIALE X30, eDesign | Asymmetric, Tubeless Ready, 622x30c |
| PŘEDTAVEC | Satori Ursa, Barbore 35 mm |
| ŘIDÍTKA | Alu, 780 mm, Barbore 35 mm, Rise 15 mm |
| SEDLOVKA | Dropper Alpha 1, 31,6 mm, remote |
| SEDLO | Whistle Performance |
| PLÁŠTĚ | Schwalbe Nobby Nic, Performance, Addix, 29x2,60 |
| VELIKOSTI | 40 44 48 52 |
| BARVA | Black/Silver |
SPECIFIKACE MOTORU
| MOTOR | Bosch Smart System Performance CX |
| TOČIVÝ MOMENT | 85 Nm |
| SENZOR | Torque |
| BATERIE | 750 |
| NEBÍJEČKA | 4 A |
| NABÍJENÍ | Up to 6 hours |
| MAX. RYCHLOST | 25 km/h |
| DISPLEJ | Purion 200 |
| VÝKON | Eco: 60 %Tour+: 60-140 %EMTB: 140-340% Turbo: 340 % |
Geometrie

Zboží zařazeno v kategoriích
Potřebujete poradit?
+420 730 803 362
(Po-Pá, 8-16 hod.)






