Whistle B-Rush C10.5 Black/Gold

Zpět
Další
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
- Související zboží4
Whistle B-Rush C10.5 Black/Gold172 990 Kč/ ks142 967 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
SPECIFIKACE
| RÁM | Full Carbon frame Toray T700, 29”, Integrated battery, Tapered, Internal routing, Rear travel 160 mm, 12x148 mm E-Thru, UDH hanger |
| VIDLICE | RockShox ZEB eMTB, Debon Air+, 29", Travel 170 mm, 1.5 Tapered, 15x110 mm |
| TLUMIČ | RockShox Super Deluxe, Debon Air Progressive, 230x65 |
| HL. SLOŽENÍ | Acros for Ursa, 1.5”, Internal routing |
| PŘEVODNÍK | FSA CK320, 34T MegaTooth |
| PŘEHAZOVAČKA | Shimano XT RD-M8100 SGS Shadow Plus, 12s |
| ŘAZENÍ | Shimano SLX SL-M7100 Rapidfire-Plus, 12s |
| BRZDY | Shimano XT BR-M8120, Four piston, Rotor RT-MT800 203 mm / 203 mm |
| KAZETA | Shimano CS-M6100, 12s, 10/51 |
| PEDÁLY | Alu MTB Full+ |
| ZÁPLETY | Radiale WRS30 |
| PŘEDSTAVEC | RaceFace Turbine-R, Barbore 35 mm, Extension 40 mm |
| ŘIDÍTKA | Race Affect-R, Lenght 780 mm, Barbore 35 mm, Rise 20 mm |
| SEDLOVKA | Dropper A1, Diameter 31.6 mm, remote |
| SEDLO | Selle Royal SRX |
| PLÁŠTĚ | "F: Schwalbe Magic Mary Evo, Addix Soft, Super Trail, TLE, 29”x2.60” R: Schwalbe Big Betty EVO, Addix Soft, Super Trail, 29”x2.60”" |
| VELIKOSTI | 40 - 44 - 48 - 52 |
| BARVA | Black/White/Gold |
SPECIFIKACE MOTORU
| TOČIVÝ MOMENT | 85 Nm |
| MOTOR | Bosch Performance Line CX (BDU38) |
| SENZOR | Torque |
| BATERIE | 800 Wh |
| NABÍJEČKA | 4 A |
| NABÍJENÍ | Up to 6,9 hours |
| MAX. RYCHLOST | 25 km/h |
| DISPLEJ | Bosch Purion200 |
| VÝKON | "Eco: 60 % Tour+: 60-340 % EMTB: 140-340 % Turbo: 340 %" |
Zboží zařazeno v kategoriích
Potřebujete poradit?
+420 730 803 362
(Po-Pá, 8-16 hod.)






