Whistle B-Rush C8.4 Black/Red

Zpět
Další
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
- Související zboží2
Whistle B-Rush C8.4 Black/Red155 590 Kč/ ks128 587 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
SPECIFIKACE
| RÁM | Full Carbon 29”, Toray T700, integrated battery, internal routing, Rear travel 150 mm, 12x148 mm E-Thru |
| VIDLICE | Fox 36 Float Performance eMTB+, 160 mm, Air, 1.5 Tapered, GRIP, 15x110 mm |
| TLUMIČ | Fox Float X Performance,EVOL, LSR, 2 Pos-Lever, 230x65 |
| HLAVOVÉ SLOŽENÍ | Acros AZF-575, 1.5”, Internal routing |
| KLIKY | Miche Black Box, FSA 36T MegaTooth |
| PŘEHAZOVAČKA | Shimano XT RD-M8100 SGS, Shadow Plus |
| ŘAZENÍ | Shimano SLX SL-M7100 Rapidfire-Plus, 12s |
| BRZDY | Magura MT5, Four piston, Rotor RT30 203 mm / 203 mm |
| KAZETA | Shimano CS-M6100 12s 10/51 |
| PEDÁLY | Alu MTB Full+ |
| RÁFKY | Mavic E-Crossride 29” |
| PŘEDSTAVEC | Satori Ursa, 35 mm, Internal routing |
| ŘIDÍTKA | Rise Alu Oversize, 780 mm |
| SEDLOVKA | Dropper Alpha 1, 31,6 mm, remote |
| SEDLO | Whistle Performance |
| PLÁŠTĚ | F: Schwalbe Magic Mary Evo, Addix Soft, Super Trail, 29”x2,60” R: Schwalbe Hans Dampf Evo, Addix Soft, Super Trail, 29”x2,60” |
| VELIKOSTI | 40 44 48 52 |
| BARVA | Black/Red |
ELEKTRICKÁ SPECIFIKACE
| KROUTÍCÍ MOMENT / MOTOR | 85 Nm
Bosch Smart System Performance CX |
| TYP SENZORU | Torque |
| KAPACITA | 750 |
| NABÍJEČKA | 4 A |
| DOBÍJECÍ DOBA | Up to 6 hours |
| MAX. ASISTOVANÁ RYCHLOST | 25 km/h |
| DISPLEJ | KIOX 300+ LED REMOTE |
| POWER | Eco: 60 %Tour: 140 %EMTB: 140-340%Turbo: 340 % |
Zboží zařazeno v kategoriích
Potřebujete poradit?
+420 730 803 362
(Po-Pá, 8-16 hod.)




