Whistle B-Rush A7.1E Dark Blue Matt/Chrome

Zpět
Další
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
- Související zboží2
Whistle B-Rush A7.1E Dark Blue Matt/Chrome110 990 Kč/ ks91 727 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
SPECIFIKACE
| RÁM | Alu, 29 , hydroformed, integrated battery, tapered, Rear travel 150 mm, 12x148 mm |
| VIDLICE | RST Vibe, 140 mm, 15x110, Coil, Tapered, Lockout |
| TLUMIČ | Rock Shox Monarch R, SoloAir, 200x57 mm |
| HL. SLOŽENÍ | FSA No.57B tapered 1"1/2 |
| KLIKY | FSA, 34T, Megatooth |
| PŘEHAZOVAČKA | Sram SX Eagle AL |
| ŘADÍCÍ PÁČKA | Sram SX Eagle Single Click Trigger, 12s |
| BRZDY | Clarks M4, Rotor 203mm/203mm |
| KAZETA | Sram PG1230 Eagle 12s, 11/50 |
| PEDÁLY | Alu MTB Full |
| NÁBOJE | F: Formula CL-811, 15x110, CL, 32h R: Formula CL-3248, 12x148, CL, HG, 32h |
| RÁFKY | Radiale X25, 25x622, eBike ready, Asymmetric |
| PŘEDSTAVEC | Alu Oversize, 35 mm, Bar bore 31,8 mm |
| ŘIDÍTKA | Rise Alu Oversize, 780 mm |
| SEDLOVKA | Dropper B1, 30,9 mm, remote |
| SEDLO | Whistle Performance |
| PLÁŠTĚ | Schwalbe Smart Sam, Performance, Addix, 29”x2,35” |
| VELIKOSTI | 16 - 17,5 - 19 - 20,5 |
| BARVA | Dark Blue Matt/Chrome |
SPECIFIKACE MOTORU
| TOČIVÝ MOMENT | 85 Nm |
| MOTOR | Bosch Performance CX Cruise |
| TYP SNÍMAČE | Torque |
| BATERIE | 625 |
| NABÍJEČKA | 2 A |
| NABÍJENÍ | Up to 9 hours |
| MAX. RYCHLOST PŘÍPOMOCI | 25 km/h |
| DISPLEJ | PURION |
| PŘÍPOMOC | Eco: 60 %Tour: 140 %EMTB: 140 / 340 %Turbo: 340 % |
Zboží zařazeno v kategoriích
Potřebujete poradit?
+420 730 803 362
(Po-Pá, 8-16 hod.)




