Whistle Speed Urban C8.1 Lady Black/Anthracite Matt

Zpět
Další
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
- Související zboží3
Whistle Speed Urban C8.1 Lady Black/Anthracite Matt/ ksbez DPH
Kompletní specifikace
SPECIFIKACE
| RÁM | Full Carbon 29 , Toray T700, dual integrated battery, oversize head tube, 12x148 mm E-Thru |
| VIDLICE | Rock Shox 35 Silver R, 100 mm, Maxle Lite 15x110 mm, Coil, Tapered, Lockout, E-Bike |
| HL. SLOŽENÍ | Acros AZF-581, 1,5 , Internal routing |
| KLIKY | FSA, 38T, MegaTooth |
| PŘEHAZOVAČKA | Sram SX Eagle |
| ŘADÍCÍ PÁČKA | Sram SX Eagle Single Click Trigger, 12s |
| BRZDY | Shimano BR-MT420, Four piston, Rotor SM-RT30 203 mm/203 mm |
| KAZETA | Sram PG1210 Eagle 12s, 11/50 |
| PEDÁLY | Alu MTB |
| NÁBOJE | Shimano Alivio MT400, 15x110, CL, 32h |
| RÁFKY | Radiale X25, 25x622, eBike ready, Asymmetric |
| PŘEDSTAVEC | Satori Viper0, 31,8 mm, Internal routing |
| ŘIDÍTKA | Alu Low Rise, 720 mm |
| SEDLOVKA | Alu 31,6 mm |
| SELDO | Selle Royal Essenza Moderate |
| PLÁŠTĚ | Schwalbe Smart Sam, K-Guard, 29 x2,35 |
| BLATNÍKY | SKS A65R |
| KRYT | FSA Bash |
| NOSIČ | Alu, without brackets |
| OSVĚTLENÍ | F: Supernova Mini2R: Axa BlueLine LED Lightguide |
| VELIKOSTI | 48 52 |
| BARVA | Black/Anthracite Matt |
Zboží zařazeno v kategoriích
Potřebujete poradit?
+420 730 803 362
(Po-Pá, 8-16 hod.)





