Whistle Speed Urban C7.2 SX Man Black/Green

Zpět
Další
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
- Související zboží4
Whistle Speed Urban C7.2 SX Man Black/Green/ ksbez DPH
Kompletní specifikace
SPECIFIKACE
| RÁM | Full Carbon 29”, Toray T700, dual integrated battery, oversize head tube, 12x148 mm E-Thru |
| VIDLICE | Zoom 860S, Travel 100 mm, Coil, Lockout |
| HL. SLOŽENÍ | Acros AZF-575, 1,5 , Internal routing |
| KLIKY | FSA, 38T, MegaTooth |
| PŘEHAZOVAČKA | Sram SX Eagle |
| ŘADÍCÍ PÁČKA | Sram SX Eagle Single Click Trigger, 12s |
| BRZDY | Shimano BR-MT200, Rotor SM-RT10 180 mm/180 mm |
| KAZETA | Sram PG1210 Eagle 12s, 11/50 |
| PEDÁLY | Alu TKK |
| NÁBOJE | F: Shimano TX505, CL, 32h R: Chosen, 12x148, CL, HG, 32h |
| RÁFKY | RADIALE X25, eDesign | Asymmetric, Tubeless Ready, 622x25c |
| PŘEDSTAVEC | Satori Viper0, 31,8 mm, Internal routing |
| ŘIDÍTKA | Alu Low Rise, 720 mm |
| SEDLOVKA | Alu 31,6 mm |
| SEDLO | Selle Royal Essenza Moderate |
| PLÁŠTĚ | Vittoria Barzo, 29”x2,25" |
| BLATNÍKY | SKS A65R |
| KRYT ŘETĚZU | FSA Bash |
| NOSIČ | Alu, without brackets |
| OSVĚTLENÍ | F: Herrmans MR GO – 120 lumen R: Axa BlueLine LED Lightguide |
| VELIKOSTI | 48 52 |
| BARVA | Black/Green |
SPECIFIKACE MOTORU
| TOČIVÝ MOMENT | 85 Nm |
| MOTOR | Bosch Performance CX Cruise |
| TYP SENZORU | Torque |
| BATERIE | 625 & predisposition for 500 |
| NABÍJEČKA | 2 A |
| NABÍJENÍ | Up to 9 hours |
| MAX RYCHLOST PŘÍPOMOCI | 25 km/h |
| DISPLEJ | PURION |
| PŘÍPOMOC | Eco: 55 % Tour: 120 % Sport: 200 % Turbo: 300 % |
Zboží zařazeno v kategoriích
Potřebujete poradit?
+420 730 803 362
(Po-Pá, 8-16 hod.)






