Whistle PATWIN 2165 NeonOrange/Anthracite Matt

Zpět
Další
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
- Související zboží3
Whistle PATWIN 2165 NeonOrange/Anthracite Matt/ ksbez DPH
Kompletní specifikace
SPECIFIKACE
| RÁM | Alu formed tubes 29", internal cables, brake calliper on C/S |
| VIDLICE | Suntour XCT30 29" 100mm |
| HL. LSOŽENÍ | FSA No.57BP-1 1"1/8 |
| KLIKY | Byte Alluminio 42/34/24 |
| PŘEHAZOVAČKA | Shimano RD-TX500, 7 speed |
| PŘESMYKAČ | Shimano FD-TY500 |
| ŘADÍCÍ PÁČKA | Shimano ST-EF505 7x3s |
| BRZDY | Shimano BR-M200 hydraulic disc, Rotor SM-RT10 160mm |
| KAZETA | Shimano CS-HG200 7s, 12/32T |
| PEDÁLY | Steel MTB |
| NÁBOJE | Shimano TX505 CL, 32h |
| RÁFKY | Whistle Alu double/wall, 32h, disc |
| PŘEDSTAVEC | Byte ahead Alu Oversize |
| ŘIDÍTKA | Byte Alu Oversize, flat, 720mm |
| SEDLOVKA | Byte Alu 30,9mm |
| SEDLO | Whistle Breath with hole |
| PLÁŠTĚ | Impac Ridgepac 29x2,10 |
| VELIKOSTI | 17" - 19" - 21" |
| BARVA | NeonOrange/Anthracite Matt |
Zboží zařazeno v kategoriích
Potřebujete poradit?
+420 730 803 362
(Po-Pá, 8-16 hod.)





