Whistle Hike Black/Anthracite

Zpět
Další
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
- Související zboží3
Whistle Hike Black/Anthracite/ ksbez DPH
Kompletní specifikace
SPECIFIKACE
| RÁM | Alu 700C, Hydroformed, easy access, integrated battery, custom tubing, Internal routing, Forged interface |
| VIDLICE | Zoom 860 AMS |
| HL. SLOŽENÍ | Acros AZF-585, 1,5 , Internal routing |
| KLIKY | FSA, 38T, MegaTooth |
| PŘEHAZOVAČKA | Shimano Deore RD-4120, Shadow Plus |
| ŘADÍCÍ PÁČKA | Shimano Deore SL-M4100 Rapidfire-Plus, 10s |
| BRZDY | Shimano BR-MT200, Rotor SM-RT10 180 mm/180 mm |
| KAZETA | Shimano CS-M4100 10s 11/46 |
| PEDÁLY | Alu MTB |
| NÁBOJE | F: Shimano TX505, CL, 32h R: Shimano TX505, CL, HG, 32h |
| RÁFKY | RADIALE E25, eBike Ready, Tubeless Ready, 584x25c |
| PŘEDSTAVEC | Satori Python, 31,8 mm, Adjustable, Internal routing |
| ŘIDÍTKA | Alu Low Rise, 720 mm |
| SEDLOVKA | Alu 31,6 mm |
| SEDLO | Selle Royal Sauris |
| PLÍÁŠTĚ | Schwalbe Smart Sam, Performance, Addix, 27.5”x2,25” |
| BLATNÍKY | SKS A65R |
| KRYT | FSA Bash |
| OSVĚTLENÍ | "F: Trelock Veo 50 lux R: Busch&Muller Xeltec" |
| VELIKOSTI | 45 50 |
| BARVA | Black/Anthracite |
SPECIFIKACE MOTORU
| TOČIVÝ MOMENT | 85 Nm |
| TYP SENZORU | Torque |
| MOTOR | Bosch Performance CX Cruise |
| BATERIE | 625 |
| NABÍJEČKA | 2 A |
| NABÍJENÍ | Up to 9 hours |
| MAX. RYCHLOST ASISTENCE | 25 km/h |
| DISPLEJ | PURION |
| PŘÍPOMOC | Eco: 55 % Tour: 120 % Sport: 200 % Turbo: 300 % |
Zboží zařazeno v kategoriích
Potřebujete poradit?
+420 730 803 362
(Po-Pá, 8-16 hod.)





