Whistle Cheyenne Black/Green/Red

Zpět
Další
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
- Související zboží2
Whistle Cheyenne Black/Green/Red99 990 Kč/ ks82 636 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
SPECIFIKACE
| RÁM | Full Carbon 29”, Toray T700, Internal routing, Rear travel 150 mm, 12x148 mm E-Thru |
| VIDLICE | Fox 36 Performance eMTB+, 160 mm, Air, 1.5 Tapered. FIT4, 15x110 mm |
| TLUMIČ | Float X, Performance, EVOL, LSR, 2 PosLever, 230x65 |
| HL. SLOŽENÍ | Acros AZF-575, 1,5”, Internal routing |
| KLIKY | Shimano Deore XT FC-M8100, 12s, Hollowtech 2, cranck 170 mm, 30T |
| PŘEHAZOVAČKA | Shimano XT RD-M8100 SGS, Shadow Plus |
| ŘADÍCÍ PÁČKA | Shimano SLC SL-M-7100, Rapidfire-Plus, 12s |
| BRZDY | Shimano XT BR-M8120, Four piston, Rotor RTMT800 203 mm / 203 mm |
| KAZETA | Shimano CS-M6100 12s 10/51 |
| PEDÁLY | Alu MTB Full + |
| RÁFKY | Shimano XT WH-M620 |
| PŘEDSTAVEC | Satori Ursa, 35 mm, Internal routing |
| ŘIDÍTKA | Race Face Chester, 780 mm, Rise 20 |
| SEDLOVKA | Dropper Alpha 1, 31,6 mm, remote |
| SEDLO | Whistle Performance |
| PLÁŠTĚ | F: Schwalbe Magic Mary Evo, Addix Soft, Super Trail, 29”x2,60” R: Schwalbe Hans Dampf Evo, Addix Soft, Super Trail, 29”x2,60” |
| VELIKOSTI | 16” - 17,5” - 19” - 20,5” |
| BARVA | Black/Green/Red |
Zboží zařazeno v kategoriích
Potřebujete poradit?
+420 730 803 362
(Po-Pá, 8-16 hod.)




