Whistle O-Rush C6.5 Black/Green

Zpět
Další
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
- Související zboží4
Whistle O-Rush C6.5 Black/Green128 990 Kč/ ks106 603 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
SPECIFIKACE
| RÁM | Full Carbon frame Toray T700, 29”, Integrated battery, Tapered, Internal routing, Rear travel 160 mm, 12x148 mm E-Thru |
| VIDLICE | Rock Shox 35 Silver TK e-Bike, Solo Air, Lockout, 29", Travel 150 mm, 1.5 Tapered, Maxle Lite 15x110 mm, |
| TLUMIČ | RockShox Deluxe, Debon Air, 230x65 |
| HL. SLOŽENÍ | Acros for Ursa, 1.5”, Internal routing |
| PŘEVODNÍK | FSA CK320, FSA 34T |
| PŘEHAZOVAČKA | Shimano XT RD-M8100 SGS, Shadow Plus |
| ŘAZENÍ | Shimano Deore SL-M6100 Rapidfire-Plus, 12s |
| BRZDY | Magura MT5, Four piston, Rotor RT30 203 mm / 203 mm |
| KAZETA | Shimano CS-M6100 12s 10/51 |
| PEDÁLY | Alu MTB Full+ |
| NÁBOJE | F: Shimano TC500B, 15x110, CL, 32h // Glory Wheel, 15x110, CL, 32h R: Shimano TC500B, 12x148, CL, MicroSpline, 32h // Formula, 12x148, CL, MicroSpline, 32h |
| RÁFKY | RADIALE X30, eDesign | Asymmetric, Tubeless Ready, 622x30c |
| PŘEDSTAVEC | Alu, Barbore 35 mm, Extension 35 mm |
| ŘIDÍTKA | Alu, 780 mm, Barbore 31.8, Rise 15 mm |
| TELESKOPICKÁ SEDLOVKA | Dropper Alpha 1, 31,6 mm, remote |
| SEDLO | Selle Royal SRX |
| PLÁŠTĚ | Schwalbe Nobby Nic, Performance, Addix, 29”x2.60” |
| VELIKOSTI | 40 44 48 52 |
| BARVA | Black/Green |
| VÁHA | 26,4 |
SPECIFIKACE MOTORU
| MOTOR | OLI Edge |
| TOČIVÝ MOMENT | 90 Nm |
| SENZOR | Torque |
| BATERIE | 840 |
| NABÍJEČKA | 4 A |
| NABÍJENÍ | Up to 6,9 hours |
| MAX. RYCHLOST | 25 km/h |
| DISPLEJ | OLI High Vision |
| VÝKON | Mode 1: 120% Mode 2: 180% Mode 3: 230% dynamic Mode 4: 400% dynamic |
Zboží zařazeno v kategoriích
Potřebujete poradit?
+420 730 803 362
(Po-Pá, 8-16 hod.)






